Homeopatické poradenství

Homeopatické poradenství a léčba

Homeopatická pomoc, poradenství a léčba začíná rozhovorem  

  • Nejprve si potřebuji poslechnout klienta, jaké má obtíže, jak žije, co ho trápí. Cokoliv, co klient sdělí o svých stavech, pocitech a životě, je pro mě jako homeopata důležité.
  • Toto se odehrává většinou při prvním sezení, než klienta více poznám.
  • Klient popisuje své problémy, nemoci a potíže - zdravotní i psychické, je dobré zmínit jakékoliv problémy, které potřebuje řešit. Homeopat naslouchá a utváří si určitý obraz a snaží se pochopit, jak souvisí nemoc se stylem života, s jeho prací, rodinnými a mezilidskými vztahy nebo tím, jak člověk přemýšlí, uvažuje a chová se.
  • Rozhovor trvá obvykle 60 - 90 minut.


Hledání nejvhodnějšího léku

  • V další fázi se pak věnuji pečlivé práci, abych našla nejvhodnější lék. K tomuto účelu užívám homeopatickou literaturu, materii mediky, repertoria a homeopatické počítačové programy.
  • Na těchto základech práce určí homeopat lék (předpis na lék) i poskytne přesné instrukce o léčbě a dalším postupu.


Kontrola

  • V další fázi léčby jsem s klientem v kontaktu e-mailem či telefonicky a to do první kontroly, která by měla následovat nejlépe po 14 dnech.
  • Při kontrole se homeopat rozhodne o dalším postupu léčby. Klient popíše, jak se změnila jeho situace - zdravotní, psychická, citová... a homeopat doporučí další průběh léčby, jako je úprava dávkování léku, nebo změna léku.
  • Homeopatické léky se v průběhu uzdravování často mění, protože se klient nachází vždy v různé fázi, proto je dobré kontroly dodržet a přijít i tehdy, když se člověk cítí mnohem lépe. Pokud se léčba nedokončí, může se nemoc (psychická i somatická) vrátit.
  • Upozornění: stává se, že po začátku léčby se symptomy nemoci (zejména pak chronické) na 2 - 3 dny zhorší. Není důvod k obavám, každé tělo reaguje jinak a je to i známka, že se něco v těle nebo psychice mění, začíná léčba a uzdravovací schopnosti jsou "aktivovány". Je to dočasný stav a nemusí se objevit u každého.

 

 

Homeopatická léčba se týká nemocí chronických i akutních, psychických i fyzických
Homeopat pomáhá se vším, co trápí tělo i duši
Jako psychoterapeut můžu dobře postřehnout ty momenty, které mohly spustit nemoc

 

Homeopatické léky vyrobené na míru podle vašich specifických potíží!

Podle vašich specifických potíží a zdravotních problémů pro vás vyrobím homeopatický lék. Dodán bude na vaši adresu v lahvičce 30 ml nebo 150 ml s kapátkem a s popisem použití. Problémy a potíže je zapotřebí pečlivě popsat, aby bylo vaše homeopatikum adekvátní a neminulo se účinkem. Lék je možné zakoupit zde na stránkách nebo rovnou při návštěvě homeopatické poradny. Cena takto připraveného léku je pak 250 Kč za lahvičku 30 ml nebo 350 Kč za lahvičku 150 ml.

homeopatika e-shopMagistra Johana - homeopatika a homeopatické léky

 

E-shop

Homeopatické léky přímo na míru podle vašich specifických potíží

Online konzultace

Nabízím možnost poradenství online přímo z pohodlí vašeho domova

Telefonické poradenství

Případně můžete také využít moji nabídku telefonické konzultace

Internetová poradna

Je ideální například pro moje stálé klienty pro dobu mezi kontrolami