Homeopatika a homeopatické léky

Homeopatika a homeopatické léky - prodej online

Objednejte si homeopatické roztoky - přípravky vyráběné podle přesných receptur ze schválených homeopatických ingrediencí renomovaných evropských firem. Homeopatický přípravek - roztok je pro klienty výhodnější - ti si tak nemusí kupovat tři lékové krabičky, ale nabízím jim polykomponentní směs již vytvořenou. Přípravek se užívá 20 minut po jídle a 20 minut před jídlem. Nekombinuje se s alkoholem a kofeinem. Nabízím i homeopatika pro vaše domácí mazlíčky.

Jednotná cena nabízených homeopatických léků je 250 Kč za lahvičku o obsahu 30 ml nebo 350 Kč za lahvičku o obsahu 150 ml. 

Jakmile přijmu vaši objednávku, bude roztok zabalen a odeslán ještě týž nebo nejbližší pracovní den. V případě objednávky preparátu "Roztok na míru" vás budu neprodleně kontaktovat ohledně podrobností, které budu k jeho výrobě potřebovat tak, aby homeopatikum bylo adekvátní vašemu zdravotnímu stavu a neminulo se účinkem. Kdybyste si z nebyli jistí, jaký přípravek je pro vás nejvhodnější, ráda ihned poradím na telefonu 604 576 076, e-mail: johana.kroupova@seznam.cz.

homeopatické léky Mgr. Johana Kroupová

 

Homeopatické léky vyrobené na míru podle vašich specifických potíží!

Podle vašich specifických potíží a zdravotních problémů pro vás vyrobím homeopatický lék. Dodán bude na vaši adresu v lahvičce 30 ml nebo 150 ml s kapátkem a s popisem použití. Problémy a potíže je zapotřebí pečlivě popsat, aby bylo vaše homeopatikum adekvátní a neminulo se účinkem. Lék je možné zakoupit zde na stránkách nebo rovnou při návštěvě homeopatické poradny. Cena takto připraveného léku je pak 250 Kč za lahvičku 30 ml nebo 350 Kč za lahvičku 150 ml.

homeopatika e-shopMagistra Johana - homeopatika a homeopatické léky

 

E-shop

Homeopatické léky přímo na míru podle vašich specifických potíží

Online konzultace

Nabízím možnost poradenství online přímo z pohodlí vašeho domova

Telefonické poradenství

Případně můžete také využít moji nabídku telefonické konzultace

Internetová poradna

Je ideální například pro moje stálé klienty pro dobu mezi kontrolami